Nowości, promocje
GAZELE BIZNESU 2016

SŁAWPOL- laureatem XVII edycji rankingu GAZELE BIZNESU 2016.

14 marca 2017 r. podczas Gali w Warszawie , której organizatorem był Puls Biznesu, zostaliśmy wyróżnieni w rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce.

2017-05-30 18:14:55
2016 r. - SŁAWPOL został przyjęty w poczet członków Klubu Integracji Europejskiej, działającego przy Europejskim Forum Przedsiębiorczości.
2017-05-30 18:05:50

oferty pracy

Jesteśmydynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji narynku, która poszukuje osób charakteryzujących się chęciąpodnoszenia kwalifikacji, kreatywnością oraz umiejących pracowaćw zespole.

Aktualnieposzukujemy osób na stanowisko „ OPERATOR WYTŁACZARKI DOPRODUKCJI FOLII LDPE”

Wymaganiastawiane kandydatom

-Dyspozycyjność
- Operatywność
- Dokładność

-Motywacja do pracy

-Mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku

-Wykształcenie minimum średnie

Obowiązki

-Obsługa wytłaczarek do produkcji folii LDPE z rozdmucham (międzyinnymi nastawienie parametrów, zasypywanie wytłaczarek właściwymgranulatem)
- Przygotowywanie maszyn do pracy i dbałość o ichpoprawne funkcjonowanie
- Wykrywanie i zgłaszanie usterek wmaszynie
- Odpowiedzialność za jakość i terminowośćwykonanych zadań
- Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

-Kontrola jakości produktu końcowego.

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie

-Atrakcyjne wynagrodzenie i motywacyjny system premiowania

-Zdobycie doświadczenia w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych

-Praca w systemie czterobrygadowym

Zainteresowaneosoby prosimy o aplikację na adres e.januszewska@slawpol.com.pl

Skontaktujemysię tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimyo dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracydla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie zustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"